Technology

Totalnie bezradne Rogue przegrywa z G2 Esports wynikiem 0:3 w trakcie finału rundy wiosennej League of Legends European Championship!

16.04.2022, 13:53 0 komentarzy
Totalnie bezradne Rogue przegrywa z G2 Esports wynikiem 0:3 w trakcie finału rundy wiosennej League of Legends European Championship!

Warto uświadomić sobie to, że w całej Europie pojedynki esportowe są o wiele bardziej cenione. Aktualnie dostępnych jest wiele gier, w których zawodnicy mierzą się ze sobą na scenie profesjonalnej. Należy również wziąć pod uwagę to, iż drużyny esportowe mają swoich kibiców, którzy kibicują im w trakcie kolejnych pojedynków. Rozgrywki esportowe zdecydowanie rozwinęły się w trakcie ostatniej dekady, a streamy z esportowych potyczek zdobywają dużo wyższe rezultaty. W Polsce niezwykle popularne jest na chwilę obecną śledzenie rozgrywek esportowych w grze League of Legends. Zmagania 10sięciu ekip o mistrzowski tytuł wiosennego splitu League of Legends European Championship wiosennego splitu rozpoczęły się w końcówce stycznia. W League of Legends European Championship występuje naprawdę sporo polskich zawodników, którzy są cenieni w esportowym świecie i warto mieć tego świadomość. Mogliśmy podziwiać zakończenie fazy pucharowej w weekend i zakończyła się ona triumfem polskiego gracza.

Na samym starcie należy zaznaczyć fakt, że wielkim faworytem w starciu finałowym LEC było Rogue, które fantastycznie radziło sobie w trakcie wiosennego splitu. Mecz finałowy miał być weryfikacją tego, czy Rogue jest gotowe do tego, aby nazwać się najwybitniejszą ekipą ze Starego Kontynentu. G2 Esports z kolei stopniowo tworzyło swoją potęgę w trakcie trwania całej rundy wiosennej. Pokonali rozpędzone Fnatic w starciu półfinałowym, które ze swoim nowym składem miało ochotę sięgnąć po wygraną w trakcie splitu wiosennego. Zawodnicy G2 nie pozostawili jednak żadnych złudzeń graczom Fnatic i pokonało ich rezultatem 3:0. G2 dowiodło podczas wielkiego finału, z jakiego powodu mnóstwo specjalistów uważa, iż są najwybitniejszą organizacją w historii europejskiego League of Legends. Na to, że w spotkaniu finałowym będziemy oglądać zacięty pojedynek, który potrwać może pięć map oczekiwało mnóstwo kibiców LoLa. Rzeczywistość okazała się jednak niezwykle krzywdząca dla graczy Rogue, gdyż G2 Esports grało doskonale i zwyciężyło rezultatem 3:0. Po raz piąty w ciągu swojej kariery gracz G2 Esports popularny Jankos wywalczył tytuł mistrza rundy wiosennej League of Legends European Championship.

Zostaw komentarz