Technology

Duńska reprezentacja nadal może mieć nadzieję na wzniesienie mistrzowskiego pucharu na Starego Kontynentu mistrzostwach!

31.03.2022, 12:31 0 komentarzy
Duńska reprezentacja nadal może mieć nadzieję na wzniesienie mistrzowskiego pucharu na Starego Kontynentu mistrzostwach!

Duńscy reprezentanci nawet przez chwilę nie zamierzają się zatrzymywać. Tegoroczne europejskie mistrzostwa się rozpoczęły dla nich słabo i wydawało się, iż prędko wyeliminowani zostaną z mistrzostw Starego Kontynentu. Mecz z reprezentacją Rosji, który zapewnił reprezentantom Danii awans do dalszej fazy turnieju nadszedł po dwóch niezwykle trudnych pojedynkach. Marsz graczy duńskiej kadry narodowej po ponowne znakomite wygrane się rozpoczął od tego spotkania. W starciu 1/4 finału oponentem kadry narodowej Danii była reprezentacja Czech, która też genialnie radziła sobie w tym turnieju. Było to wyrównane spotkanie a obie drużyny zaprezentowały się na wysokim poziomie i dobrze brać pod uwagę to. Mogła wywalczyć awans tylko jedna reprezentacja do półfinału i w tym ćwierćfinale nieco lepsza okazała się duńska drużyna narodowa. Wynikiem dwa do jednego wywalczyli wygraną piłkarze duńskiej drużyny narodowej i sobie zagwarantowali kwalifikację do grona półfinalistów. Rywalizować będą w półfinałowym pojedynku z angielską kadrą, która świetnie dała sobie radę z drużyną Ukrainy, zwyciężając ją wynikiem cztery do zera.

Zostaw komentarz